موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » پیشنهاد سردبیر » شهری » مهترین ها
  • ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۶:۲۶
خسارت ۲۳ میلیارد تومانی کرونا به حوزه ترافیک شهر قزوین
خسارت ۲۳ میلیارد تومانی کرونا به حوزه ترافیک شهر قزوین
سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین خبر داد؛

خسارت ۲۳ میلیارد تومانی کرونا به حوزه ترافیک شهر قزوین

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین از خسارت حدود 23.5 میلیارد تومانی کرونا به حوزه‌های تحت مدیریت خود تا پایان شهریورماه خبر داد.

به گزارش خبرکده قزوین به نقل از روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ شیما زرآبادی‌پور با اشاره به آمار خسارت ریالی کرونا به زیرمجموعه‌های معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا از یکم اسفندماه ۹۸ تا پایان شهریورماه ۹۹ حدود ۲۳٫۵ میلیارد تومان خسارت به این حوزه وارد کرده است.
او افزود: در این مدت سازمان حمل‌ونقل و ترافیک حدود ۸۵۰ میلیون تومان خسارت ناشی از کاهش درآمد پارکینگ‌ها و کارت پارک‌ها و… داشته و در سازمان اتوبوسرانی خسارت کرونا شامل تعطیلی و کاهش ظرفیت ناوگان، کاهش مسافر و… به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان بوده است.
این مسئول با بیان اینکه مرکز معاینه فنی شهید رجایی خسارتی نداشته است، ادامه داد: تاکسیرانی ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خسارت ناشی از کاهش درآمد صدور پروانه، زیان رانندگان، کاهش درآمد جایگاه‌های سی.ان.جی و… داشته و به مرکز کنترل ترافیک یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بر اثر ایجاد تاخیر در خرید دوربین‌ها به دلیل شیوع کرونا خسارت وارد شده است.
زرآبادی‌پور همچنین خسارت وارده از کرونا به سازمان پایانه‌های مسافربری را یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به دلیل کاهش درآمدها عنوان کرد.
انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*